Biegłosc zredagowania konceptu 4793wjzk

Poświęciłeś termin, założyłeś trud, zaryzykowałeś reputację i wpompowałeś pieniądze w swoje towarzystwo - w obecnej chwili nadciągnęła pora na Odkrywcy Mocy gromadzenie plonów: niepodzielnych profitów z inwestycji. Bez przerwy zadawaj sobie pytanie: czego może mnie nauczyć ten problem albo ta sytuacja? Nie marnuj popełnionych błędów. Niepowodzenia to nie przegrana, to informacja zwrotna. To dane - oznajmił Bill Gates. Uzbieraj żniwo swoich słabości Nikt nie popełnił więcej błędów ode mnie - wyznał Ingvar Kamprad, inspirator Ike-I, gdy udzielał nam chatu. Sam mówi o sobie jak o podrostkowi z fermy z nordowej Szwecji, który pobudował meblowego drągala proponującego materiały po zniżkowych zapłatach i został jednym z dziesięciu najzamożniejszych ludzi na ziemii. Podobnie jak Schwab i całego szeregu innych powszechnie znanych przedsiębiorców Kamprad ma dysleksję i zważa, iż wyzwania, jakim musiał stawić czoła, uczyniły z niego z większym natężeniem rozmownego przywódcę. Spora część ludzi zauważa zaburzenia w uczeniu się jako wątłość albo ułomność. Wprawdzie dla ogromnych przywódców wady wyznaczają zarzewie rozwagi.

Dowódcy użytkują każdą Odkrywcy Mocy korpuskułę swojej wyjątkowości - wszystko co wytworne, nieprawidłowe i brzydkie -aby ziścić postanowienia. Kamprad jest ujęty, że dzięki zmaganiom stał się intensywniejszy i w wyższym stopniu oddany misji, aby składać rzeczy prostszymi i dostępnymi dla średnich ludzi. Przezwyciężanie tego, w czym inni spostrzegają wątłość i czerpanie z tego siły, to sztukę warta nagromadzania wytworów. Chodzi tutaj o to, że cały czas trzeba badać od innych ludzi, ażeby reperować to, co podupada. Jest na etacie dla mnie 100 000 postaci, bo popełniłem tak duża liczba błędów -zażartował Kamprad, a odtąd dołączył bezwzględnie poważnie: Zadaniem każdego człowieka jest udoskonalanie życia poprzez doskonalenie siebie w wytwarzanej robocie. Poważanie zasług i ponoszenie odpowiedzialności Nie ma potrzeby mieć tytułu, żeby stać się prowadzącym, musisz być standardowo pilen - wyklarował Kamprad. Gdy coś idzie nie tak, każdy próbuje obwiniać pozostałego. To nie moja wina -mówił Kamprad z oskarżycielskim Odkrywcy Mocy wykładnikiem buzi, podkreślając na wyimaginowanych ludzi po swoich obu stronach. Właśnie z tego powodu jedna osoba musi ponosić odpowiedzialność. Zadaniem lidera jest szanowanie zasług i poczuwanie się do odpowiedzialności. Pod żadnym pozorem o czynieniu link do strony wyrzutów i wymówkach. Kiedy wszystko idzie dobrze, zasługi powinno się przypisać ludziom, którzy się na dodatek przyczynili. Natomiast za fiaska przystaje prowadzący.

To on podejmuje trudne wole, mobilizuje zespół i nakłania wszystkich, żeby byli zatrudnieni na kolektywnego motywu. Umiejętność wywołania poczucia kolektywnego motywu i aury zobligowania to rozstrzygający metron sprawności kierownicy. Oliver Wendell Holmes zobaczył pewnego dnia, iż istnieją trzy typy ludzi. Mamy pierwszą, małą drużynę jednostek, przypuszczalnie mianującą 5% ludzkości, która inicjuje zdarzenia. Druga, większa drużyna, licząca od 10% do 15% ludności, wypatruje wydarzenia. A trzecia, monstrualna większość, większość jakieś 80%, nie ma pojęcia, co się dzieje.

Autentyczny kierownik kategoryzuje się do pierwszej załogi ludzi. W zamian szukania wymówek robi postępy. Kiedy podchodzi do działania, kształtuje w sobie sztukę wydobywania ze trywialnych ludzi Odkrywcy Mocy dopływowych możliwości. Stałe podejście na działanie Pono najbardziej rozpoznawalną cechą kierownicy i najlepszego pracobiorcę jest ostre podejście na działanie. Lider zostaje w nieprzerwanym ruchu, jest pełen inicjatywy, bez ustanku uważa w kategoriach: co można jeszcze zrobić, by osiągnąć więcej lepszych wyników. Zresztą ma świadomość, iż spora część postanowień nie dyrda wstępnie albo chociażby po niewielu pierwszych próbach. Julie Andrews mawiała: Dla mnie mieć powodzenie, to upaść dziewiętnaście razy i dopiąć celu przy dwudziestej próbie. Przywództwo to działalność, a nie postępowanie. Polega na stałym doskonaleniu się. Przywództwo to twoje działania, a nie roszczenia, wbije, słowa bądź zamysły. Gdy w każdej sytuacji postępujesz jak prowadzący, to stajesz się nim poprzez własne dochowanie.

Wydostań energię

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *